XXVII Warszawska Granda

XXVII Warszawska Granda na pięści i giry – relacja

13 listopada 2017

Warszawska Granda na pięści i giry po raz dwudziesty siódmy dostarczyła moc wrażeń podczas 28 pojedynków. Najlepiej w kliku zdaniach podsumuje ją jej organizator, Ojciec Warszawskich Grand – Karol Łada.

„Swoich reprezentantów wystawiły kluby z takich miast jak: Bartoszyce, Łowicz, Lublin, Białystok, Wrocław, Międzyrzec Podlaski, Płock, Bełchatów, Przasnysz, Legionowo, Otwock, Olsztyn, Kraków oraz (oczywiście) Warszawa. W sumie stoczono 16 walk w klasie C, 10 w klasie B oraz 3 w klasie A. Nad wszystkimi czuwali sędziowie Polskiego Związku Kick-boxingu.

Zdecydowanie najjaśniejszym punktem z perspektywy organizatora były dwa występy reprezentanta Puncher’a Wrocław, juniora Patryka Piesiewicza. Młody wrocławianin w imponującym stylu pokonał dwóch braci Kuźniaków- Michała i Sebastiana, wychowanków BST Bartoszyce.

Nie jest pustym sloganem hasło, że poziom z Grandy na Grandę jest co raz wyższy. Świadczy o tym rosnąca liczba pojedynków w B-klasie i „transfery” zawodników z klasy do klasy. Oznacza to tylko jedno- zawodnicy pokonują kolejne szczeble swojego rozwoju. Bardzo zadowala mnie fakt, że impreza cieszy się niesłabnącym zaufaniem i zainteresowaniem klubowych trenerów bez względu na region. Motywuje to do dalszej pracy i wprowadzania kolejnych zmian, aby cechą rozpoznawalną Grandy była jakość wydarzeń.

Warszawska Granda na stałe wpisała się w sportowy kalendarz Stolicy, a licznie zgromadzona publiczność chętnie wraca tu ponownie.”

Serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów i partnerów Warszawskich Grand!
FightTime.pl
LegalCakes
ExtremeHobby.eu

Na koleją edycję zapraszamy wraz z Karolem już 3 grudnia 2017 r.