XV-warszawska-granda-legia-fight-club

XV Warszawska Granda na pięści już 9 października!

29 września 2016

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na XV Warszawską Grandę na pięści już 9 października w Legia Fight Club. Szykujemy niespodzianki! Zgłoszenia przyjmujemy do 5 października.

 

Po raz kolejny sparingi odbywać się będą w trzech klasach:
A – zawodnicy z występami na zawodach rangi Mistrzostw Polski lub aspirujący do nich. Co najmniej kilkanaście występów amatorskich. Prezentujący wysokie wyszkolenie techniczne i motoryczne. W klasie tej na odpowiedzialność trenera wystąpić może zawodnik z klasy B.
B – zawodnicy średniej klasy. 3 lub więcej pojedynków amatorskich bez występów na zawodach ogólnopolskich. W klasie tej na odpowiedzialność trenera wystąpić może zawodnik z klasy C.
C – osoby początkujące i trenujące rekreacyjnie. Góra kilka walk amatorskich. Dodatkowo uwzględniamy w zgłoszeniu staż treningowy.

 

Osoby, które będą chciały wziąć udział w tych zawodach prosimy o zgłoszenia na maila: grandapiesciarska@gmail.com
W zgłoszeniu prosimy wpisać: imię i nazwisko, wagę, ilość walk, poziom zaawansowania.

 

UWAGA! Warunkiem zgłoszenia jest także wpłata wpisowego w wysokości 30 zł. Można wpłacać w klubie Legia Fight Club (do wpłaty dołączamy swoje dane podane w mailu), lub na numer konta:
97 2490 0005 0000 4000 8002 2034 (nazwisko odbiorcy Paweł Michalik).

Uwaga! Jeżeli ktoś po zgłoszeniu nie będzie mógł wziąć udziału w zawodach, prosimy o poinformowanie organizatora w ciągu 7 dni do zawodów. Jeżeli informacja będzie po terminie NIE ZWRACAMY wpisowego.

 

W celu więcej informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 266 615

 

Śledź wydarzenie na Facebooku: XV Warszawska Granda na pięści

Zapraszamy!