Weteran KSW powraca do MMA na gali Granda Pro Lucky 7!

10 października 2018

Włodarze stołecznej organizacji Granda Pro dokładają wszelkich starań, żeby pojedynki podczas ich eventów elektryzowały fanów, przykuwały uwagę i stały na wysokim, sportowym poziomie. Nie inaczej będzie podczas wydarzenia, które zbliża się wielkimi krokami i już 27 października odbędzie się w warszawskiej Arenie Ursynów.

Naprzeciw siebie stanie dwóch znanych w środowisku wojowników, którzy na pewno dostarczą fanom mieszanych sztuk walki oczekiwanych fajerwerków. A będą nimi: weteran organizacji KSW, Wojciech Orłowski, a także zawodnik topowego klubu Berkut Arrachion Olsztyn, Adam Kowalski.

Dla 36-letniego Wojciecha Orłowskiego występ na Granda Pro Lucky 7 będzie pierwszym po ponad rocznej przerwie startem w formule MMA. Popularny „Gentelman” ostatni bój stoczył w marcu 2017 roku, gdzie po trzech rundach wypunktował Wojciecha Balejko.

Orłowski, który na co dzień mieszka i trenuje w Hiszpanii to znany pojedynków dla federacji KSW fighter, który toczył pojedynki z takimi zawodnikami jak David Oliva i Jan Błachowicz (obaj zawodnicy byli w tym czasie posiadaczami mistrzowskich pasów KSW).

Młodszy o rok od swojego przeciwnika Adam Kowalski powróci do ringu po porażce jakiej doznał z rąk Mateusza Ostrowskiego w kwietniu tego roku.

Trenujący na co dzień w Olsztynie, pod czujnym okiem Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego, a także mający takich wybitnych sparingpartnerów jak Mamed Khalidov i Aslambek Saidov wojownik Berkut Arrachion na pewno zapomniał już o ostatnim niepowodzeniu i w starciu na październikowej Granda Pro będzie chciał dopisać do swojego rekordu dziesiątą zawodową wygraną.

Obaj zawodnicy mają podobny bilans profesjonalnych walk. Orłowski na swoim koncie ma ich szesnaście (7 zwycięstw – 8 porażek – 1 N/C), Kowalski zaś piętnaście (9 zwycięstw – 5 porażek – 1 remis). Obaj walczyli z czołowymi zawodnikami z kraju i obaj wszystkie swoje porażki mięli przed czasem.

Jaki wniosek? Że to starcie, które zakontraktowane zostało na trzy rundy, w limicie kategorii półciężkiej na pewno nie potrwa całego dystansu i któryś z nich zaliczy kolejną porażkę przed czasem!


Granda Pro Lucky 7

Data: 27 października
Miejsce: Arena Ursynów (Warszawa)
Pojedynki: formuła K-1 i MMA
Bilety: www.eventim.pl