Legia Fight Club - treningi boks, MMA, muay thai, crossfit, zapasy

WAŻNE! Zgłoszenia na Grandę 28.2

3 lutego 2016

BARDZO WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA ZGŁOSZEŃ!
Brak podania w ogłoszeniu (i wydarzeniu na FB) instrukcji klucza zgłoszeń okazał się istotnym przeoczeniem z naszej strony. Od tego mementu kasujemy licznik i ZGŁOSZENIA BĘDĄ PRZYJMOWANE WYŁĄCZNIE OD TRENERÓW LUB KLUBÓW.

Osoby wysyłające zgłoszenia prywatnie, nie będą uwzględniane. Wyjaśnienia poniżej.

Klucz zgłoszenia:
klasa (tylko A i B!!!)

kategoria wagowa

imię i nazwisko

klub

data urodzenia

wzrost

 

Kilka zdań wyjaśnienia…
Pierwsza edycja Grandy (zorganizowanej jeszcze wtedy jeszcze nie jako Granda), a właściwie jej nazwa jasno wskazywała, że są to sparingi międzyklubowe. Sparingi odbywały się na trzech poziomach (A, B, C), zaś o nadaniu „klasy” (poziomu) decydował w zgłoszeniu trener. Dlaczego? Bo to trener zna Wasze umiejętności, wie na co Was stać, a przede wszystkim nie narazi Was na niepotrzebne urazy. Obserwując Was, wyciągnie wnioski i w dalszym szkoleniu coś zmieni lub nie. Sparing to element treningu…

KLASA B: zawodnicy mający za sobą walki na turniejach pierwszego kroku, mało lub średnio doświadczeni. Nie mający za sobą występów na imprezach ogólnopolskich.

KLASA A: zawodnicy doświadczeni, startujący w imprezach wojewódzkich lub rangi mistrzostw Polski itp. Niekoniecznie medaliści. Jeśli były starty zawodowe, prośba o zaznaczenie tego w zgłoszeniu. Na życzenie trenera w klasie tej może sparować zawodnik B.

Dla organizatora, kontakt z trenerem/klubem jest o tyle ważny, że legitymizuje Wasz przyjazd, odpowiada za Waszą gotowość do walki. Nie możemy sobie pozwolić, aby w dniu sparingów ktoś się nie zjawił tylko dlatego, że po śniadaniu uznał że „nie jestem gotowy”. Pół biedy jak Wasz przeciwnik jest z Warszawy. A jeśli przyjedzie tu 200 km?

Nie omijajcie dwóch ostatnich pozycji – daty urodzin i wzrostu! Granda to coś więcej niż sparing. Tworzymy tu dla Was coś (zin), co jest namiastką „programu gali”. Niech widzowie wiedzą kto walczy, jak ma na imię, jakimi atrybutami fizycznymi dysponuje.
Mam nadzieję, że nasze intencje są zrozumiałe.

 

Uzupełniam jeszcze post kategoriami wagowymi:
BOKS:
46-49 kg
do 52 kg
do 56 kg
do 60 kg
do 64 kg
do 69 kg
do 75 kg
do 81 kg
do 91 kg
ponad 91 kg
K-1/MUAY THAI:
Mężczyźni:
– 51 kg
– 54 kg
– 57 kg
– 60 kg
– 63.5 kg
– 67 kg
– 71 kg
– 75 kg
– 81 kg
– 86 kg
– 91 kg
+ 91 kg
Kobiety:
– 48 kg
– 52 kg
– 56 kg
– 60 kg
– 65 kg
– 70 kg
+ 70 kg

 

Pozdrawiam
Karol Łada

Fot. Dariusz Urbanowicz