Warszawska GrandMMA już 22 września 2018!

30 sierpnia 2018

Ruszamy z nowym projektem! Nawiązując do warszawskich grand na pięści oraz pięści i giry wychodzimy na przeciw oczekiwaniom tym którzy trenują MMA. Chcecie spróbować sowich sił w klatce? To ma być Wasz pierwszy krok… czekamy.

KLASA A

Zawodnicy z walkami zawodowymi i Pro-am lub mający na koncie wygranych co najmniej 8 walk amatorskich. Klasa A to zawodnicy prezentujący wysokie wyszkolenie techniczne i motoryczne. W klasie tej na odpowiedzialność trenera wystąpić może zawodnik z klasy B.

Dystans walki to 2 rundy po 5 minut każda, z 1 minutą przerwy pomiędzy rundami.

KLASA B

Zawodnicy średniej klasy, którzy wygrali co najmniej 3 amatorskie pojedynki ale nie więcej niż 8. Motorycznie i technicznie przygotowani do walki na średnim poziomie. W klasie tej na odpowiedzialność trenera wystąpić może zawodnik z klasy C.

Dystans walki to 2 rundy po 4 minuty każda, z 1 minuta przerwy pomiędzy rundami.

KLASA C

Osoby początkujące i trenujące rekreacyjnie. Mające na koncie maksymalnie 3 wygrane amatorskie pojedynki. Dodatkowo uwzględniamy w zgłoszeniu staż treningowy.

Dystans walki to 2 rundy po 3 minuty każda, z 1 minutą przerwy pomiędzy rundami.

Klasę zawodnika określa trener w zgłoszeniu. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest u organizatora: karollada.wwa@gmail.com

UWAGA! JUNIORZY WZIĄĆ MOGĄ UDZIAŁ W SPARINGACH WYŁĄCZNIE PO PRZEDSTAWIENIU:
1. Pisemnej zgody opiekunów na udział
2. Zaświadczenia lekarskiego lub książeczki sportowej wskazującej na brak przeciwwskazań zdrowotnych do rywalizacji sportowej w sportach uderzanych.

Juniorem określa się osobę, w dniu zawodów ukończyła 16. rok życia, ale nie ukończyła 18. Młodsi zawodnicy nie będą dopuszczeni do udziału w imprezie.

SENIORZY muszą posiadać zaświadczenia o braku przeciwskazań zdrowotnych lub książeczkę sportową.

DODATKOWO KAŻDY KLUB ZOBOWIĄZANY JEST DO PRZEDSTAWIENIA WYKUPIONEGO UBEZPIECZENIA NNW NA DZIEŃ TRWANIA GRANDY lub WYKUPIENIA GO U ORGANIZATORA.

SPRZĘT:
Organizator zapewnia rękawice sparingowe oraz kaski sponsora technicznego, którym jest StormCloud.

W klasie A, organizator dodatkowo zapewnia zawodnikom ochraniacze piszczeli (elastyczne gąbki). W klasie C i B zawodników obowiązują ochraniacze pełne „grube”.

Trenerów w narożniku obowiązuje ubiór sportowy tj. długie spodnie dresowe i T-shirt lub bluza.

WAGA ZAWODNIKÓW:

Kobiece: -52kg, -56kg, -61kg, -66kg
Męskie: -57kg, -61kg, -66kg, -70kg, -77kg, -84kg, -93kg, 120kg

WPISOWE 60 zł
KOSZT UBEZPIECZENIA NNW 8 zł

Karol Łada
730-005-225
karollada.wwa@gmail.com