Legia Fight Club z Extreme Hobby

Umowa Legia Fight Club z Extreme Hobby

15 stycznia 2018

Warszawski klub sportów walki – Legia Fight Club, podpisał kontrakt z wiodącą marką odzieżową Extreme Hobby. Marka Extreme Hobby powstała w 2011 roku. Odzież dedykowana jest dla ludzi aktywnych, kibiców, a przede wszystkim dla osób interesujących się i uprawiających sporty ekstremalne.

– Staramy się wspierać kluby, które zachęcają młodzież do aktywnego spędzania czasu. Kluby, które zarażają młodzież sportami walki i starają się wychowywać przyszłych mistrzów. Legia Fight Club to jedno z takich miejsc.

Jednym z największych atutów tego klubu jest szeroki wachlarz treningów sportów walki, znajdziemy tam sekcje BJJ, boksu, zapasów, MMA, Muay-thai oraz judo. Oprócz ubierania zawodników LFC i tworzenia dla nich kolekcji odzieżowej, będziemy organizować bezpłatne seminaria z doświadczonymi zawodnikami i trenerami. Jedyną zapłatą za uczestnictwo jest przyniesienie ze sobą paczki dla ustalonego wcześniej domu dziecka, schroniska dla zwierząt itp. Reszta jest w gestii Extreme Hobby – powiedział redakcji MMARocks.pl Maciej „Alf” Glabus.

– Prowadziliśmy rozmowy z kilkoma firmami, ale z Extreme Hobby złapaliśmy najlepszy kontakt, świetnie wstrzelili się w nasze oczekiwania, zarówno pod względem jakości jak i grafik. Oni to po prostu czują, wywodzą się ze sportów walki więc wiedzą, na co zwrócić uwagę jeśli chodzi o wzornictwo czy oczekiwania estetyczne.

Byli naszym faworytem w zeszłym roku kiedy rozpoczęliśmy współpracę, ale tak jak powiedziałem, nie byliśmy wtedy zamknięci na oferty innych marek. Ludzie z EH mają wiele ciekawych pomysłów, co widać także na galach organizacji, z którymi współpracują. Tu zatem jest kolejny argument, nasze gale Granda Pro.

Dążymy do tego, by zawodnicy, w myśl współczesnych trendów, mieli ujednolicone stroje do walki, a co za tym idzie nie martwili się o dobrze wyeksponowane logo swojego sponsora. Od GRANDA PRO 6 Extreme Hobby jest także parterem technicznym gali. Poza tym nasz nowy partner ma w swoim teamie kilka ciekawych nazwisk ze świata sportów walki, które z racji naszej współpracy będą odwiedzać Legia Fight Club w ramach „Extremalnych Seminariów”.

Już w zeszłym roku mieliśmy zaszczyt gościć Adama Wardzińskiego, prawdopodobnie najlepszego na tę chwilę w Polsce, jeśli nie w Europie, zawodnika BJJ. Zbieraliśmy wtedy pieluchy dla jednego z domów dziecka w co zaangażował się nawet Różal, który, jak wiecie, reprezentuje Extreme Hobby Team. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego partnerstwa, wierzymy, że dzięki temu nasz klub będzie lepszy w każdym aspekcie. – powiedział Marcin Sobolewski, reprezentujący LFC.

źródło: www.mmarocks.pl