Granda Pro 6: Fight Club

Sylwester Miller Vs Piotr Wróblewski na Granda Pro 6: Fight Club

30 marca 2018

To będzie niezwykle ciekawy pojedynek w wadze koguciej. W niedawno opublikowanym rankingu TOP 10 polskich zawodników MMA Piotr „Morales” Wróblewski został sklasyfikowany na 7 pozycji natomiast Sylwester Miller zameldował się w pierwszej dziesiątce. 

Piotr Wróblewski trenujący na co dzień w Berserkers Team Barlinek oraz Berserkers Team Szczecin pod okiem Piotra Bagińskiego swoja zawodową karierę rozpoczął od wagi piórkowej gdzie wygrał 4 walki z rzędu. Po raz pierwszy musiał uznać wyższość rywala po przejściu do kategorii lekkiej.

Po tej walce „Morales” zszedł do koguciej gdzie zawalczył dotychczas dwa pojedynki. Pierwsza walka przyniosła mu zwycięstwo natomiast ostatni pojedynek na Spartan Fight 9 z Jakubem Wiklaczem zakończył się dla niego porażką. Pewne jest że „Morales” szybko będzie szukał odbudowana się w walce z Sylwestrem Millerem.

Sylwek Miller w top 10 wagi koguciej wjechał niczym czoł… w przenośni i dosłownie. Trenujący w warszawskim Legia Fight Club pod okiem Kuby Zawadzkiego Sylwek służy w 1 Warszawskiej Brygadzie Pancernej.

Sylwester Miller jest już weteranem Grandy Pro, wziął udział we wszystkich jej dotychczasowych edycjach z bilansem 5-1. Jedynej porażki zaznał z Krzysztofem Gutowskim w trakcie Grandy Pro 4. Swoje ostatnie trzy zawodowe walki wygrał i jak sam mówi „Jak mam zdrowie nie odmawiam walk, ile mogę tyle walczę tylko żeby zdrowie było”.

Obu zawodnikom życzymy zdrowia które będzie gwarancją wielu emocji w tej walce.

W karcie walk znani warszawskim fanom zawodnicy MMA i K1, tacy jak Arkadiusz Wrzosek – mistrz wagi ciężkiej federacji FEN, Grzegorz Sanecki, Mateusz Łazowski i Kamil Pawlak widzimy się 28 kwietnia Arena Ursynów.

Granda PRO 6 Fight Club:
– 8 pojedynków
– 2 formuły
– 2 000 kibiców.

Start gali: 28 kwietnia 2018, godzina 20:00, Arena Ursynów

BILETY JUŻ DOSTĘPNE NA WWW.EVENTIM.PL

Granda Pro 6: Fight Club

Granda Pro 6: Fight Club