Podsumowanie 2017 roku sekcji BJJ legia fight club (7)

Podsumowanie 2017 roku sekcji BJJ

22 stycznia 2018

To podsumowanie to „tylko” słowa ale poza wymienionymi w poście osobami, klubami, firmami, etc. stoją przede wszystkim Kuba Zawadzki i Adam Zieliński. Wszystkich, którzy nie zostali wymienieni przepraszamy, ale ten post jest o Was dla Was! Przypominamy zarazem że nadal możecie dołączyć do grupy nabór BJJ!

Za nami udany 2017 ! Postanowiliśmy więc przypomnieć Wam najważniejsze wydarzenia naszej sekcji.

Podsumowanie 2017 roku sekcji BJJ legia fight club (3)Na pierwszy rzut idzie bez wątpienia najlepsza nasza inicjatywa czyli #GrapplethonWarszawa. Dokładnie 28.01.2017 o godz 12:00 ponad 80 osób z całej Polski rozpoczęło 3 godzinne walki Bez Przerwy ! na zasadach brazylijskiego jiu jitsu. Wojownicy i wojowniczki zostawili na macie nie tylko kawał serducha ale i 2 tysiące zł ! w postaci wpisowego. Całość za pośrednictwem fundacji „Mamtęmoc” została przekazana na cel charytatywny.

To co nam się najbardziej podobało w #GrapplethondlaDawida bo tak się nazywała ta edycja pomijając aspekt sportowej rywalizacji z topowymi zawodnikami w Polsce to magiczna atmosfera, która towarzyszy nam przy każdym Grapplthonie.

Cieszy również fakt, że po #GrapplethonWarszawa w Polsce nastąpił dosłownie wysyp charytatywnych wydarzeń na zasadach Brazylijskiego Jiu Jitsu. Nie wszystkie przetrwały próbę czasu, lecz sam fakt o ilości tych eventów wiele mówi o naszym małym społeczeństwie.

Cieszymy się że możemy je wspólnie z Wami tworzyć. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim biorącym udział w tym wydarzeniu a szczególnie reprezentanci takich klubów jak @Urban Jiu Jitsu i @Academia Gorila. Osoby z tych klubów wspierali swoją obecnością każda edycję Grapplethonu w Warszawie co czynnie przekazało się na rozwój tego typu imprez.

Za czynny udział w rozwoju tego typu wydarzeń jak i wsparcie wydarzenia od strony medialnej czy materialnej dziękujemy również @MMANIAK.PL @Fight Club Fanga @BJJ Fakty oraz @Paweł Grabowski.

Na drugi rzut idzie natomiast Granda na Chwyty „Road to ADCC”.

Granda na Chwyty to kolejne cykliczne wydarzenie organizowane w Legia Fight Club przez sekcję brazylijskiego jiu jitsu. Wydarzenie ma na celu umożliwienie weryfikacji umiejętności wszystkich adeptów BJJ bez podziału na przynależność klubową.

W przypadku tej edycji była to weryfikacja formy przed Mistrzostwami Polski ADCC – fanpage ADCC Poland. Mimo, iż w tej edycji zobaczyliśmy mniejszą ilość startujących w stosunku do poprzednich zawodnicy mocno nadrobili jakością. Było kilka pojedynków, które bez problemu można by użyć w tworzeniu dobrego Highlight’a

Zawodnikiem turnieju okazał się niezłomny Piotr Kurowski z Berserkers Team Warszawa Piotrowi i wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy dobrych walk !

Podsumowanie 2017 roku sekcji BJJ legia fight club (6)Podsumowanie 2017 roku sekcji BJJ legia fight club (5)Podsumowanie 2017 roku sekcji BJJ legia fight club (2)Podsumowanie 2017 roku sekcji BJJ legia fight club (4)Podsumowanie 2017 roku sekcji BJJ legia fight club (1)