Patryk Małecki vs Dawid Nowak na Granda Pro 6: Fight Club

Patryk Małecki vs Dawid Nowak na Granda Pro 6: Fight Club

5 kwietnia 2018

Patryk Małecki sporty walki trenuje od ponad 13 lat. Jego pierwszym trenerem był Rafał Słowik, później trenował Muay Thai w klubie „Serafin” gdzie trenerem był Maciek Skupiński. Od 2012 roku trenuje i reprezentuje klub”Fight Club Fanga” pod okiem trenera Radosława Brzuszczyńskiego.

Fighter posiadający duże doświadczenie w walkach amatorskich, ma ich na swoim koncie 25 z bilansem 16 wygranych i 9 porażek. Bilans walk zawodowy 2 wygrane i 1 porażka.

Patryk jest niezwykle niewygodnym zawodnikiem dla swoich przeciwników ze względu na swój wzrost i zasiąg ramion. Charakteryzuje go również duża wytrzymałość na ciosy.

Dawid Nowak to zawodnik i trener w Academia Gorila Warszawa. Swoją przygodę ze sportami walki zaczynał od boksu, który przetarł mu szlaki do Muay Thai. Ze sportami walki związany od ponad 10 lat ale z samym sportem od dzieciństwa.

Wykorzystuje niemal każda możliwość do uczestniczenia w międzynarodowych szkoleniach i seminariach. Uczestnik kilku międzynarodowych gal.

Jego amatorski rekord to 14 walk 9 wygranych i 5 porażek. Ilość walk zawodowych bardzo podobna bo 13 startów zakończonych 9 zwycięstwami i 4 porażkami…

Czy Patryk Małecki będzie chciał zrównać rekordy walk zawodowych z amatorskimi Dawida Nowaka?  Na to pytanie odpowiedź znajdziemy już 28 kwietnia na hali Arena Ursynów w trakcie gali Granda Pro 6: Fight Club.

W karcie walk znani warszawskim fanom zawodnicy MMA i K1, tacy jak Arkadiusz Wrzosek, Grzegorz Sanecki, Mateusz Łazowski, Sylwester Miller, Kamil Pawlak i inni… Patryk Małecki vs Dawid Nowak na Granda Pro 6: Fight Club.

Granda PRO 6 Fight Club:
– 8 pojedynków
– 2 formuły
– 2 000 kibiców.

Start gali: 28 kwietnia 2018, godzina 20:00, Arena Ursynów

BILETY JUŻ DOSTĘPNE NA WWW.EVENTIM.PL

Patryk Małecki vs Dawid Nowak na Granda Pro 6: Fight Club

Patryk Małecki vs Dawid Nowak na Granda Pro 6: Fight Club