Oficjalny plakat Grandy PRO 3

Oficjalny plakat Grandy PRO 3

14 marca 2017

Prezentujemy oficjalny plakat Grandy PRO 3, która odbędzie się już w najbliższą sobotę w Legia Fight Club. Start o godz. 20.00. Bilety rozeszły się jak świeże bułeczki, ale jeszcze jutro (tj. w środę 15 marca) w recepcji LFC pojawi się ostatnich 30 biletów.

 

Oficjalny plakat Grandy PRO 3

Legia Fight Club zaprasza na galę Granda PRO 3, która odbędzie się 18 marca 2017 r. W programie znajduje się dziesięć pojedynków – po pięć MMA i K1. W walce wieczoru zmierzą się zawodnik Legia Fight Club Grzegorz Sanecki i Emil „Róża” Różewski.

To już trzecia profesjonalna gala organizowana przez Legia Fight Club. Pomysł wywodzi się z Warszawskiej Grandy, czyli amatorskich sparingów, które każdego miesiąca odbywają się w Legia Fight Club. To autorski pomysł LFC na treningowe walki pięściarskie, stójkowe oraz w brazylijskim jiu-jitsu. Gale zawodowe cieszą się sporą popularnością. Sala treningowa na jeden wieczór zostaje zaadaptowana na potrzeby Grandy PRO. Pojawia się specjalne oświetlenie, liczna widownia, stoliki VIP, kamery telewizyjne… i sport na bardzo wysokim poziomie. więcej >