Oddaj głos na Andrzeja Fonfarę w plebiscycie Przeglądu Sportowego!

28 grudnia 2015

Wśród nominowanych w dorocznym Plebiscycie na Sportowca Roku jest utożsamiający się z Legią pięściarz Andrzej Fonfara, który w tym roku stoczył dwie fenomenalne walki i pokonał byłych mistrzów świata. Ulubieniec kibiców Legii Warszawa dzięki Waszym głosom może zostać wybrany do czołowej dziesiątki. Wystarczy kilka kliknięć!

Oddaj głos na Andrzeja Fonfarę w plebiscycie Przeglądu Sportowego:
GŁOSUJ NA ANDRZEJA FONFARĘ: plebiscyt.przegladsportowy.pl/glosowanie
 

Plebiscyt Przeglądu Sportowego to najbardziej prestiżowy w naszym kraju plebiscyt, w którym wybierany jest najlepszy/najpopularniejszy sportowiec danego roku. Jednak już sama nominacja, a potem znalezienie się w obecnej na uroczystej gali czołowej dziesiątce, to wielki zaszczyt i nagroda uznania kibiców sportu.

Oto jak Andrzej Fonfara został zarekomendowany na stronie Przeglądu Sportowego:

28-letni Andrzej Fonfara ma za sobą najlepszy rok w zawodowej karierze. Odniósł dwa spektakularne zwycięstwa, które najprawdopodobniej zapewnią mu rewanż z mistrzem świata WBC wagi półciężkiej Adonisem Stevensonem. W kwietniu Fonfara udał się na terytorium Julio Cesara Chaveza Juniora, byłego czempiona wagi średniej, syna jednej z największych legend zawodowego boksu. W kalifornijskim Carson nie dał Meksykaninowi najmniejszych szans. Rozbijał go przez dziewięć rund, a przed dziesiątą Chavez poddał się w narożniku. W październiku „Polski Książę” z Chicago podjął w swoim mieście Walijczyka Nathana Cleverly’ego, byłego mistrza świata wagi półciężkiej. Po dwunastu rundach morderczych wymian nasz pięściarz, który wszedł do ringu w husarskiej zbroi, wygrał na punkty. Wcześniej złamał rywalowi nos. Walkę zgodnie uznano za jedną z najbardziej widowiskowych w 2015 roku.

Głosować można wchodząc na stronę Przeglądu Sportowego i dokonując jedynego, właściwego dla kibica Legii wyboru.

GŁOSUJ NA ANDRZEJA FONFARĘ: plebiscyt.przegladsportowy.pl/glosowanie