Legia Fight Club

Legia Fight Club – klub sztuk walki Legii Warszawa

Legia Fight Club rozpoczął działalność jesienią 2014 roku na Torwarze. W nowoczesnych warunkach są tu kształtowane charaktery młodzieży oraz zawodników, marzących o największych zaszczytach i imprezach. Wychować mistrzów olimpijskich, uratować istniejące od lat sekcje przed upadkiem i zbudować nowe – oto misja przyświecająca założycielom.

Legia Fight Club zaprasza zainteresowanych tradycyjnymi dyscyplinami, takimi jak boks, zapasy czy brazylijskie jiu-jitsu, ale i tymi, które zdobyły popularność w ostatnich latach, jak MMA oraz autorski program treningu funkcjonalnego crossfit– Cross(L)Fight.

Zgodnie z praktykami najlepszych akademii świata, organizatorzy starają się uczynić z LFC centrum treningu uzupełniającego dla adeptów wszystkich dyscyplin klubu. Odbywają tu szkołę pokory, uczą się szacunku do rywala, nieustępliwości, obowiązkowości i odwagi oraz cierpliwości w dążeniu do celu. Ogólnorozwojowe zalety BJJ czy zapasów są znane od lat. Dlatego wszystkie roczniki Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa mają zajęcia na macie w Legia Fight Club.

Aby zadbać o najwyższy poziom, trenującym profesjonalistom i amatorom w każdym wieku zapewniona jest uznana kadra szkoleniowa. Zajęcia pięściarscy prowadzą między innymi medalista olimpijski Krzysztof Kosedowski czy mistrz Europy Bogdan Gajda.

Legia Fight Club dysponuje halą o powierzchni ponad 800 metrów kwadratowych, która jest wyposażona w najwyższej klasy sprzęt treningowy oraz siłownię.

Legia Fight Club honoruje Honoruje karty Benefit Multisport Plus, Multisport Classic , MultiActive i Fit Pro Fit.
Obowiązuje karta członkowska – 20 zł (ważna przez miesiąc).

Zapoznaj się z harmonogramem treningów – więcej >
Zapoznaj się z  cennikiem – więcej >