Nabor do sekcji BJJ Legii Warszawa

Noworoczny nabór do sekcji BJJ i MMA Legii Warszawa

4 stycznia 2016

Zapraszamy na noworoczny nabór do sekcji BJJ i MMA Legii Warszawa. Nabór rozpoczynamy 11 stycznia 2016 r. od godz. 18:30, w Legia Fight Club przy ul. Łazienkowskiej 6A.

Treningi BJJ i MMA w Legia Fight Club to zajęcia pod bacznym okiem Kuby Zawadzkiego i w towarzystwie tak znakomitych zawodników jak Adam Zieliński czy Kacper Szalast.

Więcej informacji wkrótce! Śledźcie uważnie nasze profile na Facebooku: Legia Fight Club, a także Legia BJJ.

Brazylijskie Jiu Jitsu (BJJ) to zapoczątkowana w Brazylii na początku XX wieku, wywodząca się z judo, sztuka walki. Główny nacisk w BJJ kładziony jest na walkę w parterze. Najpopularniejszymi technikami są dźwignie i duszenia mające doprowadzić przeciwnika do poddania się lub utraty przytomności. Wyjątkowo skuteczne w parterze i mniej konserwatywne od judo dostępne również w LFC pod okiem trenera Kuby Zawadzkiego.

MMA to połączenie technik z wszystkich innych dostępnych w Legia Fight Club sportów walki. Minimum ograniczeń, maksimum efektywności przy godnej podziwu wszechstronności. MMA w LFC to możliwość zaistnienia w profesjonalnych sportach walki. Zajęcia prowadzi trener Kuba Zawadzki.

 

Zobaczcie rozmowę z Kubą Zawadzkim, trenerem BJJ i MMA w LFC, którą przeprowadził portal o wszystkich sportach walki sporty-walki.org

Jakub Zawadzki o klubie Legia Fight Club

Noworoczny nabór do sekcji BJJ i MMA Legii Warszawa