Nabór do sekcji w Legia Fight Club we wrześniu

8 września 2017

Nabór do sekcji w Legia Fight Club we wrześniu

Legia Fight Club ogłasza nabór do sekcji: BJJ, MMA, Submission Wrestling, Muai Thai oraz Boks. Pierwszy trening za darmo! Przez cały wrzesień obowiązuje promocja dla młodzieży do 19 roku życia – 5 zł za trening – dotyczy każdej dyscypliny!

 

W każdej jest możliwość dołączenia do istniejących grup. Honorujemy karty Benefit Multisport Plus, Multisport Classic , MultiActive i Fit Pro Fit. Obowiązuje karta członkowska – 20 zł (ważna przez miesiąc). Pierwszy trening za darmo!

Zapoznaj się z grafikiem treningów – grupy naborowe to: nabór i początkująca.

Legia Fight Club zaprasza zainteresowanych tradycyjnymi dyscyplinami, takimi jak boks, zapasy czy brazylijskie jiu-jitsu, ale i tymi, które zdobyły popularność w ostatnich latach, jak MMA oraz autorski program treningu funkcjonalnego crossfit – Cross(L)Fight.

Aby zadbać o najwyższy poziom, trenującym profesjonalistom i amatorom w każdym wieku zapewniona jest uznana kadra szkoleniowa. Zajęcia pięściarscy prowadzą między innymi medalista olimpijski Krzysztof Kosedowski czy mistrz Europy Bogdan Gajda.

Legia Fight Club dysponuje halą o powierzchni ponad 800 metrów kwadratowych, która jest wyposażona w najwyższej klasy sprzęt treningowy oraz siłownię.