Międzynarodowe Targi Fitness & Wellness FIWE Trade Show za nami

Międzynarodowe Targi Fitness & Wellness FIWE Trade Show za nami

11 września 2017

W weekend 9-10 września mieliśmy przyjemność wystawiać się na największych w Polsce targach Fitnes – FIWE 2017. Na naszym stanowisku można było spotkać trenerów Legia Fight Club: Zbigniewa Raubo, Pawła Kłaka, Kubę Zawadzkiego, Wojciecha Sobierajskiego wraz ze swoimi Braćmi, czyli popularny #SobierajTeam.

 

Pierwszego dnia targów prezentację swoich umiejętności przedstawił Grzegorz Sanecki wraz z trenerem Mikołajem Ziemakiem. Drugiego dnia nie lada atrakcją dla fanów boksu była prezentacja Macieja „Stricza” Sulęckiego z trenerem Pawłem Kłakiem.

Nie zabrakło również reprezentantów trenujących na codzień w LFC Zapaśników Legii Warszawa – Rafała i Jacka Krajewskich oraz gościnnie Pana Andrzeja Suprona, wielokrotnego medalisty mistrzostw świata, europy i zdobywcy medalu olimpijskiego.

Miło było nam gościć walczącego w ostatniej Grandzie Pro – Mateusza Łazowskiego i Arka Wrzoska który już niebawem zawalczy o pas federacji FEN. Zapraszamy oczywiście wszystkich do kibicowania na żywo Arkowi we Wrocławiu już 14 października!

Mamy również nadzieję że przypadł Wam do gustu nasz LFC Energy Drink i nasza woda które pierwszego dnia rozeszły się w setkach 🙂 SMACZNEGO

Dziękujemy serdecznie organizatorom za kawał dobrej roboty, naszemu partnerowi technicznemu extremehobby.eu za ubranie naszej załogi i Wam wszystkim, którzy odwiedziliście nasze stoisko!

Do zobaczenia następnym razem! #MocnoLegia