Media trening przed galą FEN 11 w Legia Fight Club!

Media trening przed galą FEN 11 w Legia Fight Club!

12 marca 2016

Organizacja Fight Exclusive Night zaprasza dziennikarzy, kibiców sportu i fanów sztuk walki na media trening przed galą FEN 11 w Legia Fight Club oraz ma ceremonię ważenia zawodników – dwa wydarzenia poprzedzające galę FEN 11 Warsaw Time, zaplanowaną na 19 marca na warszawskim Torwarze.

Media trening odbędzie się w czwartek, 17 marca 2016, o godzinie 16:00 w Legia Fight Club w Warszawie, na Torwarze, przy ulicy Łazienkowskiej 6A.

W pokazowym treningu próbkę swoich umiejętności zaprezentuje część zawodników, którzy już w sobotę wystąpić na gali FEN 11 Warsaw Time, wśród nich bohaterowie walki o pas mistrzowski wagi lekkiej Roman Szymański i Marian Ziółkowski oraz dwie mistrzynie świata w kickboxingu i muay thai – Iwona Nieroda i Judyta Niepogoda. Nie zabraknie także gwiazd sportów siłowych, czyli Akopa Szostaka i Tyberiusza Kowalczyka, oraz najlepszego polskiego zawodnika formuły K-1 Tomasza Sarary. Federacja FEN zapowiada również udział w treningu Marcina Szredera, Aytaca Yashi, Arkadiusza Wrzoska, Niko Fallina, Pawła Żelazowskiego, Alberta Odzimkowskiego, Igora Kołacina, Alana Kwiecińskiego i kilku innych uczestników gali FEN 11.

Media trening będzie oczywiście okazją nie tylko do zobaczenia wiodących postaci zbliżającej się gali w akcji. Dla kiiców będzie to szansa na zdobycie autografów bohaterów sobotnich zawodów, porozmawiania z nimi i zrobienia sobie z nimi zdjęć, a dla dziennikarzy możliwość spotkania się i przeprowadzenia wywiadów z czołowymi postaciami sceny MMA i K-1 w Polsce. Zapraszamy serdecznie!

W przeddzień gali, czyli w piątek, 18 marca, o godzinie 16 w hali Torwar odbędzie się natomiast ceremonia ważenia zawodników, na której obecni będą uczestnicy wszystkich pojedynków z karty walk gali FEN 11 Warsaw Time.

 

Media trening przed galą FEN 11 w Legia Fight Club!

17 marca 2016, godz. 16:00

Fight Club Legia (Torwar)
ul. Łazienkowska 6A, Warszawa

 

Ceremonia ważenia zawodników przed FEN 11 Warsaw Time

18 marca 2016, godz. 16:00

Hala Torwar
ul. Łazienkowska 6A, Warszawa

 

źródło: fen-mma.com