Legia Fight Club zaprasza na treningi

15 października 2016

Boks, muay thai, bjj, mma, crossfit, zapasy – jedno miejsce, wiele dyscyplin! Legia Fight Club dysponuje halą o powierzchni ponad 800 metrów kwadratowych, która jest wyposażona w najwyższej klasy sprzęt treningowy oraz siłownię. To doskonałe miejsce na treningi Bokserskie, Muay Thai, BJJ, MMA oraz CrossFit w Warszawie. Legia Fight Club zaprasza na treningi! 

Odrodzić potęgę warszawskich sportów walki – oto strategiczny cel Legia Fight Club. Legia Fight Club zaprasza na treningi!

Legia Fight Club - Zaprasza na treningi

.

Od stycznia 2015 roku na Torwarze, w nowoczesnych warunkach, zaczną być kształtowane charaktery młodzieży oraz zawodników, marzących o największych zaszczytach i imprezach. Wychować Mistrzów Olimpijskich, uratować istniejące od lat sekcje przed upadkiem i zbudować nowe – oto misja przyświecająca założycielom.

Legia Fight Club ma przyjąć zainteresowanych tradycyjnymi dyscyplinami, takimi jak boks, zapasy czy brazylijskie jiu-jitsu, ale i tymi, które zdobyły popularność w ostatnich latach, jak MMA i CrossFit.

Zgodnie z praktykami najlepszych akademii świata, organizatorzy chcą uczynić z LFC centrum treningu uzupełniającego dla adeptów wszystkich dyscyplin klubu. Odbędą tam szkołę pokory, szacunku do rywala, nieustępliwości, obowiązkowości i odwagi oraz cierpliwości w dążeniu do celu. Ogólnorozwojowe zalety BJJ czy zapasów są znane od lat.

Aby zadbać o najwyższy poziom, trenującym profesjonalistom i amatorom w każdym wieku zapewniona jest uznana kadra szkoleniowa. Zajęcia prowadzą między innymi medalista olimpijski Krzysztof Kosedowski czy Bogdan Gajda.

Legia Fight Club dysponuje halą o powierzchni ponad 800 metrów kwadratowych wyposażoną w najwyższej klasy sprzęt treningowy oraz siłownią. To doskonałe miejsce na treningi Bokserskie, Muay Thai, BJJ, MMA oraz CrossFit w Warszawie. Legia Fight Club zaprasza na treningi!

 

Obserwuj nas w portalach społecznościowych:
Facebook – Legia Fight Club na Facebooku
Twitter – Legia Fight Club na Twitterze

.

Zobacz jak trafić do Legia Fight Club