Legia Fight Club Energy Drink

Legia Fight Club Energy Drink

9 lutego 2017
Legia Fight Club Energy Drink

Kibicowanie bywa czasem wyczerpujące. Nawet najwierniejszym sympatykom najpopularniejszego w Polsce klubu Legii Warszawa może w pewnym momencie zabraknąć przecież energii. Z pomocą przychodzi napój energetyczny Legia Fight Club Energy Drink, dzięki któremu kibice Legii mogą wspierać swój ukochany Klub z jeszcze większą siłą i determinacją, a przy okazji wspomagać w sportowym rozwoju młodzież ze stolicy.

Na pomysł stworzenia marki, dedykowanej fanom wszystkich sekcji sportowych Legii Warszawa, wpadł Roman Janiszewski, na co dzień trener oraz zawodnik sekcji judo stołecznego klubu. Jak przyznaje, od dawna marzył o produkcie, z którym mógłby się utożsamiać każdy legionista – niezależnie od rodzaju sportu uprawianego w ramach rozmaitych sekcji prowadzonych pod wspólnym szyldem.

– LFC Energy Drink powstał z myślą o wszystkich kibicach – zarówno sportów walki, tenisa, łyżwiarstwa i pozostałych, którzy noszą „eLkę” w sercu. To produkt dla każdego, kto utożsamia się z naszym Klubem i naszymi barwami. Ma pobudzać do pozytywnego kibicowania, ale i mobilizować do działania na rzecz swojego klubu – deklaruje Roman Janiszewski.

Właściciel napoju chce angażować się we wsparcie sportowego rozwoju warszawskiej młodzieży. Ze sprzedaży każdej puszki LFC Energy Drink część zysku przekazana jest na Warsaw Sports Group. To fundacja, która zgodnie z najlepszymi standardami obowiązującymi na świecie, zajmuje się przygotowaniem młodych zawodników do przyszłej, zawodowej kariery sportowej.

– Trenując na co dzień z młodzieżą wiem doskonale, jak ważne jest odpowiednie wsparcie dla tych, którzy poważnie myślą o karierze zawodowej. Dlatego decyzja o tym, aby wspierać młodych ludzi w osiąganiu ich marzeń była dla nas czymś naturalnym i oczywistym – przekonuje Roman Janiszewski.

Aktualnie firma rozwija dystrybucję swojego produktu. Jak informuje prezes, firma jest na etapie budowania sieci sprzedaży obejmującej zarówno duże sieci handlowe, małe i średnie sklepy spożywcze, ale też bary czy puby. – Staramy się, aby już wkrótce fani Legii mogli znaleźć napój dosłownie na każdym rogu w Warszawie i jej okolicach – podkreśla i zdradza jednocześnie, że marka będzie obecna przy okazji wielu wydarzeń sportowych związanych przede wszystkim ze sportami walki. Pierwsza ku temu okazja nadarzy się już 18 marca, kiedy to przy Łazienkowskiej odbędzie się kolejna edycja wyjątkowej gali sportów walki – Granda PRO 3. Kolejnym eventem, na którym będzie obecny produkt to turniej Judo Legia Cup, który jest planowany na pierwszy weekend kwietnia.

Legia Fight Club Energy Drink oferowany jest w klasycznym smaku znanym konsumentom napojów energetycznych. W jego składzie znajdziemy pobudzające do działania: kofeinę oraz taurynę, ale również witaminy B6 i B12.

– Wszystkich legionistów serdecznie zapraszamy nie tylko na wydarzenia sportowe, ale również do testowania napoju – mówi na koniec Roman Janiszewski. I dodaje, że już 16 lutego, przed meczem Ligi Europy przeciwko Ajaxowi Amsterdam, LFC Energy Drink będzie dodawał energii w kibicowaniu. Próby będą rozdawane przed stadionem na Łazienkowskiej.