Grzegorz Sanecki vs. Michał Golasiński na Granda Pro 6: Fight Club

26 marca 2018

Już 28 kwietnia odbędzie się kolejna odsłona gali Granda Pro. Tym razem spotykamy się na warszawskim Ursynowie w hali Arena Ursynów na Granda Pro 6: Fight Club. W karcie walk m.in. znani warszawskim fanom zawodnicy MMA i K1, tacy jak Arkadiusz Wrzosek – mistrz wagi ciężkiej federacji FEN, Sylwester Miller, Grzegorz Sanecki, Mateusz Łazanowski i Kamil Pawlak.

Nowością będzie pierwszy w historii Grandy Pro pojedynek kobiet, a w nim Aleksandra Rola.

Organizatorzy ogłosili w ubiegłym tygodniu nazwisko przeciwnika dla powracającego do klatki Grzegorza Saneckiego (5-1). Z trenującym na co dzień w Legia Fight Club zawodnikiem zmierzy się nieco bardziej doświadczony rywal z Dolnego Śląska, Michał Golasiński (6-4, 1NC).

Po pięciu wygranych z rzędu Grzegorz Sanecki doznał pierwszej porażki w swojej zawodowej karierze podczas listopadowej Grandy Pro 5: Draka, przed własną publicznością. Został wówczas poddany przez aktualnego zawodnika KSW, Krystiana Kaszubowskiego, dźwignią na rękę. 28 kwietnia ambitny Sanecki spróbuje wrócić na ścieżkę zwycięstw.

Czeka go trudne zadanie: do Warszawy przyjedzie trenujący we wrocławskim Rio Grappling Club Michał Golasiński, mający za sobą walki dla takich organizacji jak Spartan Fight, Slugfest czy FEN. Ostatni pojedynek Golasińskiego nie poszedł po jego myśli: walka zakończyła się wynikiem no contest z powodu przypadkowego faulu przeciwnika, który trafił Michała w oko. Wynik ten przerwał passę trzech kolejnych zwycięstw Michała.

Granda PRO 6 Fight Club:

– 9 pojedynków
– 2 formuły
– 2 000 kibiców

Start gali: 28 kwietnia 2018, godzina 20:00, Arena Ursynów

Bilety już dostępne na www.eventim.pl

granda pro 6 legia fight club