Granda PRO – nowa jakość

9 maja 2016

Tego jeszcze nie było! Sobotnia Granda PRO, jest nowym „produktem” Legia Fight Club. Będzie to gala sportów walki z prawdziwego zdarzenia z pojedynkami MMA i K1 na najwyższym poziomie z pełną oprawą muzyczną (DJ Roi Orbison), ring announcerem – Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim oraz poczęstunkiem.

Granda PRO różnić się będzie od zwyczajowych Warszawskich Grand, które odbywają się w Legia Fight Club. Wokół ringu ustawione będą obsługiwane przez kelnerów stoliki. W vipowskiej strefie Gold serwowany będzie alkohol oraz poczęstunek. Tutaj bilety kosztuje 150 zł. Kibice, którzy zdecydują się na kupno biletów normalnych w cenie 50 zł, będą mogli kupić sobie np. piwo.

O specjalną atmosferę zadbają profesjonalny ring announcer – Juras oraz DJ, które część gości może pamiętać z doskonałych rytmów z świetnego klubu Cynamon. Sala będzie odpowiednio przygotowana a ring oświetlony.

 

Bilety można kupować w kasach Legii przy Łazienkowskiej 3 oraz w recepcji Legia Fight Club. Członkowie LFC mają prawo nabycia biletów normalnych w cenie 30 zł (za okazaniem karty członkowskiej).