granda pro 6 legia fight club

Granda Pro 6 „Fight Club” – 28 kwietnia, Arena Ursynów

16 kwietnia 2018

Już 28 kwietnia kolejna odsłona gali organizowanej przez Legia Fight Club. Tym razem spotykamy się na Legijnym Ursynowie w hali Arena Ursynów. Karta walk przedstawia się jak zawsze niezwykle ciekawie i mocno.

Fani MMA na pewno już czekają na dwa niezwykle ciekawe pojedynki. Pierwszy z nich to walka Sylwestra Millera (5-2) z Sebastianem Przybyszem (3-1), który w ostatniej chwili musiał zastąpić kontuzjowanego Piotra Wróblewskiego.

Oficjalny trailer

Drugi niezwykle ciekawie zapowiadający się pojedynek to starcie żoliborskiego fightera Grzegorza Saneckiego (5-1) z Michałem Golasińskim (6-4).

Kartę walk MMA uzupełniają walki Aleksandry Roli (0-0) vs Aleksandra Wypych (0-0) oraz pojedynek dwóch reprezentantów Ursynowa Adriana Wojtkowskiego (0-1) vs Michał Orynek (1-1).

Wśród pojedynków K1 niezwykle ciekawie zapowiada się pojedynek Pawlaków, Kamil Vs Przemysław który będzie rewanżem walki z której zwycięsko wyszedł Przemek.

Nie mniej emocji przyniesie walka reprezentanta Fanga Fight z reprezentantem Academii Gorila Patryk Małecki (2-1) vs Dawid Nowak (9-4).

W karcie K1 królują pojedynki wagi ciężkiej. Wszystkie z najwyższej półki. Mateusz Łazowski (3-1) Vs Kryspin Kalski (9-6) to rewanż walki z FEN 17 gdzie zwyciężył zawodnik z Pomorza. Michał Bławdziewicz (4-4) Vs Gordon Haupt (23-11 / 10 K.O.) – polsko niemieckie pojedynki zawsze elektryzują.

Natomiast „truskawką na torcie” będzie pojedynek naszego ko(L)egi z trybun, mistrza wagi ciężkiej federacji FEN Arka Wrzoska (9-4) vs Pavel Voronin (30-21). Czy mistrz Polski i Europy w Muay Thai pokona niezwykle doświadczonego Mistrza Mołdawii K1?

karta walk legia fight club

Nasi zawodnicy liczą na Wasz doping i wsparcie – gwarantują sto procent zaangażowania.

Granda PRO 6 Fight Club:
– 8 pojedynków
– 2 formuły
– 2 000 kibiców.

Start gali: 28 kwietnia 2018, godzina 20:00, Arena Ursynów.

Po gali zapraszamy wszystkich na after party w klubie XOXO.

BILETY JUŻ DOSTĘPNE NA WWW.EVENTIM.PL, w recepcji Legia Fight Club oraz w dniu gali w Arenie Ursynów.

granda pro 6 legia fight club