granda-pro-4

Granda Pro 4 – „Arena Wojowników”

29 maja 2017

Legia Fight Club zaprasza na galę Granda PRO 4, która odbędzie się 9 czerwca 2017 r. w hali Torwar. W programie znajduje się dwanaście pojedynków – cztery w MMA i osiem w K1.

Legia Fight Club zaprasza na kolejną zawodową galę Granda PRO 4 ARENA WOJOWNIKÓW, która odbędzie się już 9 czerwca. Tym razem zawodnicy skrzyżują rękawice w głównej Hali Torwar, przy Łazienkowskiej 6A.

Zawodnik Legia Fight Club Grzegorz Sanecki stoczy walkę wieczoru w formule MMA, natomiast Radosław Paczuski z Uniq Fight Club zmierzy się w walce wieczoru w formule K1 z mistrzem świata kickboxingu Florianem Krögerem.

W karcie walk znajduje się 12 pojedynków – 4 w formule MMA i 8 w formule K1. W ringu zobaczymy utytułowanych zawodników z Polski i Niemiec, m.in. mistrzów świata K1 – Arkadiusza Wrzoska, Radosława Paczuskiego i Dawida Mirkowskiego. Emocji nie zabraknie, ponieważ pojedynki stoczą także czołowi reprezentanci stołecznych klubów m.in. Alan Kwieciński (WCA Fight Team) Rafał Korczak (Akademia Gorilla), Kamil Pawlak (Garuda), Krzysztof Gutowski (S4 Fight Club)

To już czwarta profesjonalna gala organizowana przez Legia Fight Club. Pomysł wywodzi się z Warszawskiej Grandy, czyli amatorskich sparingów, które każdego miesiąca odbywają się w Legia Fight Club.

Gale zawodowe cieszą się sporą popularnością, do tej pory Granda Pro była organizowana w sali treningowej Legia Fight Club, ale ogromne zainteresowanie widzów i kibiców spowodowało przeniesienie imprezy na główną Halę Torwaru.

Oficjalne ważenie zawodników odbędzie się 8 czerwca, o godzinie 11:00 w Sports Bar & Restaurant „Łazienkowska 3”.

Bilety wstępu  na eBilet.pl. Bilety VIP będą dostępne w recepcji Legia Fight Club (ul. Łazienkowska 6A) od 22 maja. Rezerwacja biletów VIP pod numerem telefonu 22 529 87 24

Bilety: ebilet.pl

 

Granda Pro 4