GRANDA PRO 3 JUŻ 18 MARCA!

4 marca 2017

Zawodnik Legia Fight Club Grzegorz Sanecki stoczy walkę wieczoru podczas zawodowej gali Granda PRO 3, która odbędzie się 18 marca przy Łazienkowskiej 6A w sali LFC. Rywalem Saneckiego będzie Emil Różewski. Prezentujemy kartę walk!

Legia Fight Club zaprasza na galę Granda PRO 3, która odbędzie się 18 marca 2017 r. W programie znajduje się dziesięć pojedynków – po pięć MMA i K1. W walce wieczoru zmierzą się zawodnik Legia Fight Club Grzegorz Sanecki i Emil „Róża” Różewski.

To już trzecia profesjonalna gala organizowana przez Legia Fight Club. Pomysł wywodzi się z Warszawskiej Grandy, czyli amatorskich sparingów, które każdego miesiąca odbywają się w Legia Fight Club. To autorski pomysł LFC na treningowe walki pięściarskie, stójkowe oraz w brazylijskim jiu-jitsu. Gale zawodowe cieszą się sporą popularnością. Sala treningowa na jeden wieczór zostaje zaadaptowana na potrzeby Grandy PRO. Pojawia się specjalne oświetlenie, liczna widownia, stoliki VIP, kamery telewizyjne… i sport na bardzo wysokim poziomie.

Na deser, po dziewięciu wcześniejszych pojedynkach, odbędzie się walka wieczoru – zawodnika Legia Fight Club Grzegorza Saneckiego z Emilem Różewskim. Grzegorz pokaże się już na trzeciej Grandzie PRO. Oba wcześniejsze pojedynki efektownie kończył przed czasem w parterze. „Róża” to judoka, ale już ze sporym doświadczeniem w MMA, więc zapowiada się naprawdę zacięty bój.

Oficjalne ważenie zawodników zaplanowane jest na 17 marca na Stadionie Legii Warszawa.

Bilety wstępu dostępne w sprzedaży w recepcji Legia Fight Club (ul. Łazienkowska 6A).

 

KARTA WALK

MMA
-66 kg: Sylwester Miller – Paweł Wielgus
-77 kg: Wojciech Sokólski – Michał Orynek
-84 kg: Jakub Mioduszewski – Bartek Sitnik
-93 kg: Artur Zaręba – Dmitriy Slobodskoy

K1
-67 kg: Piotr Wielkopolan – Adrian Makar
-71 kg: Kamil Pawlak – Jakub Rajewski
-75 kg: Patryk Małecki – Daniel Strzemiński
-86 kg: Wiktor Waszczuk – rywal do ustalenia
-75 kg: Adam Molędys – Dawid Mirkowski

 

WALKA WIECZORU – MMA -77 kg
Grzegorz Sanecki – Emil Różewski

 

Kontakt dla mediów:
Dariusz Urbanowicz
+48 728 877 687
dariusz.urbanowicz@legia.pl

GRANDA PRO 3 JUŻ 18 MARCA