granda-pro-galeria-legia-fight-club
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć autorstwa Pawła Grabowskiego/Legia.com z sobotniej Grandy PRO. To była kwintesencja działalności i można powiedzieć podsumowanie półtorarocznej działalności Legia Fight Club. Już myślimy o kolejnej Grandzie PRO, którą poprzedzą niezliczone Warszawskie Grandy treningowe. Tymczasem przeżyjmy to raz jeszcze!

Fot. Paweł Grabowski/Legia.com

Czytaj więcej Granda PRO w obiektywie Pawła Grabowskiego

Dużo i głośno mówi się o szkoleniu piłkarskiej młodzieży. Poszukiwane są sposoby, aby w młodych ludziach marzących o wielkiej karierze futbolowej, kształtować pożądane cechy nie tylko motoryczne, ale i psychologiczne. Stąd pomysł na współpracę Legia Fight Club i Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Młode roczniki trenują regularnie w LFC.

Fot. Mateusz Kostrzewa/Legia.com Czytaj więcej Akademia Piłkarska Legii Warszawa trenuje w LFC

Wizyta Powstańca Warszawskiego w Legia Fight Club! Przeżyjmy to jeszcze raz. Wizyta pana Ryszarda Bielańskiego – powstańca 1944, żołnierza AK – w Legia Fight Club. To było niezwykle wzruszające i pouczające spotkanie z Żywą Historią. Wspaniała lekcja, dla młodych ludzi uczących się patriotyzmu. Cześć i Chwała Bohaterom!

Fot. Mateusz Kostrzewa/Legia.com Czytaj więcej Prawdziwy Bohater w Legia Fight Club

Andrzej Fonfara to czołowy polski pięściarz zawodowy. Mieszka w USA, ale zawsze gdy pojawia się w kraju pokazuje się na Legii. Po pięknej walce z Chavezem Juniorem również spotkał się z kibicami, a potem poprowadził dla nich trening w sali Legia Fight Club. Tłumy nieprzebrane wzięły udział w zajęciach. Wśród gości pojawili się Artur Boruc i Arkadiusz Malarz.

Fot. Jacek Prondzynski/Legia.com

Czytaj więcej Trening z Andrzejem Fonfarą (kwiecień 2015)

W Legia Fight Club dzieje się dużo różnych fajnych rzeczy, które na pierwszy rzut oka wydają się być totalnie nieoczywiste. Dla przykładu prezentujemy trening Jurasa, który w techniki pięściarskie i nożne wprowadzał… Alicję Sierzputowską – czołową polską tenisistkę w kategorii juniorów. Alicja oczywiście reprezentuje Legię Warszawa.

Fot. Jacek Prondzynski/Legia.com

Czytaj więcej Trening Jurasa z Alicją Sierzputowską