Legia Fight Club - treningi boks, MMA, muay thai, crossfit, zapasy

Fight Like A Girl – zajęcia boksu tajskiego dla kobiet!

25 lutego 2016

Fight Like A Girl – zajęcia boksu tajskiego dla kobiet! Drogie Panie, od kilku miesięcy wspólnie z Katarzyną Wolską prowadzimy zajęcia dla dziewczyn, które chcą poznać tajniki boksu tajskiego lub dziewczyn, dla których poznanie tajników „taja” to tylko pretekst do przezwyciężenia swoich słabości. Wzmocnijcie swoje ciało i umysł z nami!

Spotykamy się w każdą sobotę w Legia Fight Club! Zobacz jak do nas trafić więcej >

 

Trenerem jest utytułowany zawodnik i trener K-1 i Muay Thai Arek Wrzosek, który już niebawem, bo 19 marca, będzie brał udział w gali FightExclusiveNight na Torwarze.

Legia Fight Club - treningi boks, MMA, muay thai, crossfit, zapasy

Na trening zabieramy ze sobą:
strój do ćwiczeń, ręcznik, klapki, kosmetyki 😉 To oczywiste. Buty nie będą potrzebne, bo zajęcia odbywają się na macie. Picie (można kupić w recepcji). Sugerujemy wyposażyć się w rękawice. Na pierwsze zajęcia popytajcie wśród znajomych i pożyczcie. Jak się wciągniecie kupicie sobie nówki.

 

Liczba miejsc ograniczona!

 

Zapisy: biuro@lfc.waw.pl
W tytule należy wpisać: #FightLikeAGirl

Każda z Pań zobowiązana jest do wykupienia karty członkowskiej Legia Fight Club.

Panie które decydują się na wykupienie karnetu do Legia Fight Club ponoszą jednorazowy koszt 20 zł za wyrobienie karty, natomiast dla Pań korzystających z kart Benefit Multisport / Fitprofit jest to koszt 20zł miesięcznie – co oznacza, że ważność karty LFC to miesiąc.

 

Wydarzenie na Facebookuhttps://www.facebook.com/events/1684439791811519/

 

Kilka słów o dyscyplinie:

Tajski Boks (Muay Thai) to kolejna prowadzona w LFC stójkowa dyscyplina sportów walki. Historycznie dyscyplina wywodzi się z XIII wiecznej Tajlandii i innych krajów regionu. Obecnie jedyną formułą walki jest full contact, co w połączeniu z możliwością zadawania ciosów łokciami i kolanami oddaje wojowniczy charakter tej dyscypliny sportu.

W Legia Fight Club sekcje Muay Thai reprezentują Karol Lada oraz współpracujący z klubem Arek Wrzosek.

Legia Fight Club: muay thai - grupa kobieca

#FightLikeAGirl