Błyskawiczna gala w Legia Fight Club

21 lipca 2015

Wczoraj odbyła się błyskawiczna „gala” bokserska zorganizowana przez trenera Andrzeja Gmitruka. Błyskawiczna pod kilkoma względami. Po pierwsze o planie przeprowadzenia walk rankingowych w ‪‎Legia Fight Club‬ dowiedzieliśmy się w przeddzień wydarzenia. Po drugie same walki również potoczyły się błyskawicznie. Na pierwszy ogień poszedł Norbert „Noras” Dąbrowski. Podopieczny trenera Pawła Kłaka na szybko rozprawił się z przeciwnikiem. Bartosz Szwarczyński został poddany przez narożnik w drugim starciu wcześniej będąc kilkakrotnie liczonym.


Walką wieczoru miał być pojedynek Andrzeja Wawrzyka, który wraca do boksu zawodowego po przerwie związanej z rekonwalescencją po ciężkim wypadku samochodowym. Wczoraj zmierzył się z Patrykiem Kowollem i również nie miał problemu z wielokrotnym posłaniem przeciwnika na deski.

Kameralna „Gala” nie zakłóciła przebiegu planowych zajęć, bo w jej trakcie ćwiczyli zawodnicy Kuby Zawadzkiego, Wojtka Sobierajskiego i Pawła Michalika. Migawki z wczoraj możecie obejrzeć w tym filmiku przygotowanym przez redakcję Legia.com (zdjęcia Dariusz Urbanowicz, montaż Jakub Goliński).

 

Tekst i zdjęcie Dariusz Urbanowicz