Arkadiusz Wrzosek powalczy o pas wagi ciężkej FEN!

Arkadiusz Wrzosek powalczy o pas wagi ciężkej FEN!

20 września 2017

14 października w starciu o pas mistrzowski wagi ciężkiej Fight Exclusive Night w formule K-1, nasz ko(L)ega – Arek Wrzosek, będzie walczył w wielkim rewanżu z Niko Falinem.

– Walka o pas dodatkowo mnie motywuję. Wiem, że jestem gotowy na każdego rywala. Młody chłopak idzie po raz pierwszy na trening, by zdobywać trofea. Dla mnie perspektywa wywalczenia pasa FEN to coś, co dodaje mi siły podczas każdego treningu – powiedział Wrzosek.

25-letni Arkadiusz Wrzosek to wciąż młody, niezwykle perspektywiczny zawodnik wagi ciężkiej. Mierzący 201 cm fighter to aktualny mistrz Europy i mistrz Polski Muay Thai. Zdobywał także tytuły mistrza Polski Wushu i medale mistrzostw Polski w tajskim boksie. W 2015 roku był pretendentem do pasa zawodowego mistrza Europy WKU. W pamięci wszystkich kibiców zapadł szczególnie jego pojedynek z marca 2017 roku, kiedy to w warszawskim Torwarze po znakomitym widowisku pokonał Artura Bizewskiego podczas FEN 16. O starciu w Hali Orbita, jak sam przyznał w jednym z wywiadów, dowiedział się dużo szybciej, więc będzie przygotowany na sto procent na to, by podbić Wrocław. Warto dodać, że od porażki z Falinem jest niepokonany.

Bądźcie koniecznie z nim we Wrocławiu i głośno wspierajcie w drodze po zwycięstwo! Zgodnie z hasłem cała Legia zawsze razem.

Bilety na sektor #wrzosekteam dostępne u Arka oraz w recepcji Legia Fight Club. #ArekMusisz

Arkadiusz Wrzosek powalczy o pas wagi ciężkej FEN!