Aleksandra Rola vs Aleksandra Wypych na Granda Pro 6

Aleksandra Rola vs Aleksandra Wypych na Granda Pro 6: Fight Club

27 marca 2018

Już 28 kwietnia odbędzie się kolejna odsłona gali Granda Pro. Tym razem spotykamy się na warszawskim Ursynowie w hali Arena Ursynów. W karcie walk m.in. znani warszawskim fanom zawodnicy MMA i K1, tacy jak Arkadiusz Wrzosek – mistrz wagi ciężkiej federacji FEN, Sylwester Miller, Grzegorz Sanecki, Mateusz Łazowski i Kamil Pawlak.

Zgodnie z obietnicą organizatorów Grandy Pro na gali zobaczymy w końcu pojedynek pań.

Aleksandra Rola (26 l.) wychowanka Górnika Łęczna MMA, trzykrotna mistrzyni Polski MMA, Mistrzyni AFC, multimedalistka zawodów almma. Od września 2017 trenuje w Legia Fight Club gdzie przygotowuje się do długo oczekiwanego debiutu zawodowego.

„Po przeprowadzce do Warszawy szukałam klubu w którym będę mogła się rozwijać i kontynuować przygodę z MMA. LFC to przede wszystkim wykwalifikowana kadra trenerska, doskonałe warunki treningowe i świetna atmosfera dlatego ciesze się, że mogę reprezentować właśnie ten klub. Miałam także okazję uczestniczyć jako widz w ostatniej Grandzie Pro. Niesamowity klimat i profesjonalna oprawa sprawiły, że z przyjemnością zadebiutuje zawodowo już na kolejnej edycji gali.”

Aleksandra Wypych (23 l.) reprezentantka Gracie Barra Łódź również będzie debiutowała w zawodowej walce. Mimo iż nie posiada na swoim koncie spektakularnych osiągnięć, ostatnie miesiące bardzo dużo i mocno sparuje pod okiem Trenera Marcina Rogowskiego. Ostatnią swoją walkę na gali DFN 3 przegrała na punkty z Natalią Jędrysiak ale jej walka mogła się podobać i było w niej widać ogromne zacięcie zawodniczki.

Która z pań swój zawodowy debiut skończy z tarczą, a która na tarczy?

Granda PRO 6 Fight Club:
– 8 pojedynków
– 2 formuły
– 2 000 kibiców.

Start gali: 28 kwietnia 2018, godzina 20:00, Arena Ursynów

Bilety już dostępne na www.eventim.pl

Aleksandra Rola vs Aleksandra Wypych na Granda Pro 6: Fight Club

granda pro 6 legia fight club