XXV jubileuszowa Warszawska Granda

Serdecznie zapraszamy na XXV jubileuszową Warszawską Grandę!

XXV Warszawska Granda odbędzie się w formule „pięści i giry” pod okiem Ojca tego wspaniałego projektu – Karola Łady. „Warszawska Granda” to impreza sportowa mająca charakter międzyklubowych sparingów szkoleniowych. Zapraszamy już 10 września 2017 r. do Legia Fight Club. Czytaj więcej XXV jubileuszowa Warszawska Granda!

obrazek-uniwersalny
Boks, muay thai, bjj, mma, crossfit, zapasy – jedno miejsce, wiele dyscyplin! Legia Fight Club dysponuje halą o powierzchni ponad 800 metrów kwadratowych, która jest wyposażona w najwyższej klasy sprzęt treningowy oraz siłownię. To doskonałe miejsce na treningi Bokserskie, Muay Thai, BJJ, MMA oraz CrossFit w Warszawie. Legia Fight Club zaprasza na treningi!  Czytaj więcej Legia Fight Club zaprasza na treningi

piknik-olimpijski
Piknik Olimpijski organizowany przez PKOl to ogromna impreza na Kępie Potockiej! Moc klubów, które się wystawiły i atrakcji dla dzieciaków. Młodzi i dorośli mogli spróbować sił w wielu dyscyplinach na wodzie i ziemi. Wśród tego wszystkiego znalazł się ring Legia Fight Club, wokół którego zaszczepialiśmy pierwsze bokserskie nawyki z trenerem Bogdanem Gajdą na czele. Pojawili się także trenerzy i zawodnicy LFC Karolina Koszewska-Łukasik, Norbert „Noras” Dąbrowski, Paweł Rumiński, Paweł Michalik oraz pan prezes Tomasz Stolarczyk we własnej osobie.

Czytaj więcej Piknik Olimpijski – zdjęcia Karola Malika