granda pro 6 legia fight club

Już 28 kwietnia kolejna odsłona gali organizowanej przez Legia Fight Club. Tym razem spotykamy się na Legijnym Ursynowie w hali Arena Ursynów. Karta walk przedstawia się jak zawsze niezwykle ciekawie i mocno.

Fani MMA na pewno już czekają na dwa niezwykle ciekawe pojedynki. Pierwszy z nich to walka Sylwestra Millera (5-2) z Sebastianem Przybyszem (3-1), który w ostatniej chwili musiał zastąpić kontuzjowanego Piotra Wróblewskiego.
Czytaj więcej Granda Pro 6 „Fight Club” – 28 kwietnia, Arena Ursynów

Krajobraz po Drace
24 listopada 2017

Kolejna Granda Pro za nami, 8 pojedynków w formułach MMA i K1 przyniosło wiele emocji i ciekawych zakończeń. Najlepszą walkę gali Granda Pro 5 „Draka” wybrane zostało starcie Sylwestra Millera ze Sławomirem Szczepańskim.  Czytaj więcej Krajobraz po Drace

Kolejna Granda PRO w Legia Fight Club za nami. Już po raz trzeci hala Małego Torwaru (gdzie mieści LFC) wypełniła się po brzegi. Osiem pojedynków, COS-owski Mały Torwar pękał w szwach. Zwieńczeniem soboty okazała walka wieczoru Grzegorza Saneckiego z Emilem „Różą” Różewskim. Wygrał Sanecki. Efektownie i bezdyskusyjnie.

Czytaj więcej Granda PRO 3: wyniki pojedynków

Różewski Czuję się mocny

Granda PRO 3 już w sobotę. Legia Fight Club zaprasza wszystkich gości na godzinę 19.30. W programie gali znajduje się dziesięć pojedynków, a zwieńczeniem stanie się walka wieczoru pomiędzy reprezentantem Legia Fight Club Grzegorzem Saneckim a Emilem „Różą” Różewskim (WCA/Fanga Warszawa). Czytaj więcej Różewski: Czuję się mocny!