XXVII Warszawska Granda

45. Warszawska Granda na pięści i giry

16 października 2019

20 października odbędzie się 45 impreza sygnowana logiem Warszawskiej Grandy. Przypomnijmy, że to najczęściej odbywające się amatorskie zawody o charakterze ligi, których początek sięga jesieni 2015 roku.

Tego dnia w klubie Legia Fight Club zawodnicy z całej Polski staną do rywalizacji na zasadach K-1 Rules. Patronat sportowy nad imprezą sprawuje Polski Związek Kickboxingu.

Karol Łada- były zawodnik, obecnie trener w Legia Fight Club i twórca Warszawskiej Grandy na pięści i giry wyjaśnia:

Cel jest prosty, stworzyć warunki zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym zawodnikom do zdobywania doświadczenia, zaś trenerom możliwości pracy nad warsztatem.

Oprócz walk amatorskich, od 2016 roku organizowane są półzawodowe turnieje PRO AM, a same zawody były wielokrotnie transmitowane przez internetową telewizję Fightime.pl.

Granda to bez wątpienia trampolina do walk zawodowych, o czym świadczy ścisła współpraca z zawodową organizacją HFO Kickboxing.

Wcześniej, nazwiska wyróżniających się zawodników pojawiały się na fightcardach organizacji DSF Kickboxing Challenge, King of Kings, a także na amatorskich Mistrzostwach Polski K-1 Rules i Muaythai.


20 października: Legia Fight Club
Transmisja LIVE: fightime.pl

Kontakt do organizatora:
Karol Łada karollada.wwa@gmail.com, 730-005-225