30 Warszawska granda legia fight club

30 Warszawska Granda – 25 lutego 2018 w Legia Fight Club

29 stycznia 2018

30 Warszawska Granda to impreza sportowa mająca charakter międzyklubowych, sędziowanych sparingów szkoleniowych. Pojedynki odbywać się będą wg regulaminu sportowego Polskiego Związku Kick-boxingu i sędziowane będą przez Związkowych arbitrów. Do startu nie są wymagane licencje zawodnicze i klubowe.

30 Warszawska Granda – 25 lutego  2018 r. (godz. 10:00)
Legia Fight Club, ul. Łazienkowska 6A

Podobnie jak na poprzednich edycjach, walki sparingowe odbywają się z podziałem zawodników na trzy klasy:

  • A – Zawodnicy z walkami zawodowymi i Pro-am. Występujący na zawodach rangi Mistrzostw Polski lub aspirujący do nich. Mający co najmniej kilkanaście występów amatorskich. Klasa A to zawodnicy prezentujący wysokie wyszkolenie techniczne i motoryczne. W klasie tej na odpowiedzialność trenera wystąpić może zawodnik z klasy B
  • B – Zawodnicy średniej klasy, którzy wygrali co najmniej 4 amatorskie pojedynki. Osoby bez sukcesów w zawodach centralnych. Motorycznie i technicznie przygotowani do walki na średnim poziomie. W klasie tej na odpowiedzialność trenera wystąpić może zawodnik z klasy C
  • C – osoby początkujące i trenujące rekreacyjnie. Maksymalnie 3 wygrane amatorskie walki. Dodatkowo uwzględniamy w zgłoszeniu staż treningowy.

Klasę zawodnika określa trener w zgłoszeniu, a także formułę walki. K-1, Muay Thai, lub jedno i drugie. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest u organizatora: karollada.wwa@gmail.com

UWAGA! Juniorzy mogą wziąć udział w sparingach wyłącznie po przedstawieniu:
1. Pisemnej zgody opiekunów
2. Zaświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych lub książeczki sportowej

Seniorzy muszą posiadać zaświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych lub książeczkę sportową.

Dodatkowo każdy klub zobowiązany jest do przedstawienia wykupionego ubezpieczenia NNW na dzień trwania Grandy lub wykupienia go u organizatora.

SPRZĘT:

Organizator zapewnia rękawice sparingowe oraz kaski sponsora technicznego, którym jest StormCloud. Trenerów w narożniku obowiązuje ubiór sportowy tj. długie spodnie dresowe i T-shirt lub bluza.

Zawodnicy/ kluby muszą posiadać swoje:
K-1: ochraniacze krocza, piszczeli
Muay thai: j/w + ocharniacze łokci

WAGA ZAWODNIKÓW:

Obowiązują kategorie wagowe wg standardów dyscyplin, określone w regulaminie Polskiego Związku Kickboxingu. Dopuszczalna tolerancja 1 kg.
Sprawy organizacyjne typu ważenie, start itd. podane będą na tydzień przed Grandą.

Impreza będzie zabezpieczona przez ratowników medycznych.

Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną pamiątkowe dyplomy.

WPISOWE – 30 zł
KOSZT UBEZPIECZENIA NNW – 8 zł

Karol Łada
730-005-225
karollada.wwa@gmail.com

30 warszawska granda w legia fight club 25 lutego 2018